editör_Fikret_Korur

HAKKIMIZDA


“blog.güncelfizik.com” blog sayfası ve alt alanında “fikretkorur.guncelfizik.com” Kişisel Web siteleri Doç. Dr. Fikret KORUR editörlüğünde yayım hayatına devam etmektedir.

Editör Doç. Dr. Fikret Korur halen Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü, Fen Bilgisi Ana Bilim Dalında görev yapmaktadır. Proje tabanlı öğrenme, temel astronomi kavramları, çevrim içi öğrenme ortamları, kavram yanılgıları, öğretmen nitelikleri, fizik ve fen öğretimi konularında onlarca yayını bulunmaktadır. TÜBİTAK ve üniversite destekli onlarca projede yürütücü, araştırmacı, danışman, uzman ve eğitmen olarak görev almıştır. Bölgesel bir ekonomi ve  kültür dergisinde yayın kurulu üyeliği ve uluslararası indeksli bir eğitim dergisinde alan editörlüğü görevlerini sürdürmektedir. 

Güncel Fizik sayfaları siz değerli okurlarımızın katkılarıyla büyüyecektir. Sayfalarımızda görmek istediğiniz içerikleri, özgün yazılarınızı bizimle paylaşın ve bizi twitter dan takip edin.

Sevgilerimizle.

Editörden.

guncelfizik@gmail.com

Telif hakkı © 2021 Tüm hakları saklıdır. Güncelleme: 08.01.2021 -- İlk Yayım: 01.12.2011 - Designed by: Fikret Korur - Powered By: Wordpress - Astral Theme