editör_Fikret_Korur

Gizlilik İlkeleri-Privacy Policy


GİZLİLİK İLKELERİ VE KULLANIM KOŞULLARI

Bu web sitesine üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilerek korsan şekilde içerik eklendiğinde; sitede oluşacak içerik ihlallerinden ve bu ihlallerin sonuçlarından www.guncelfizik.com ve fikretkorur.guncelfizik.com alan adına sahip olanlar ve yayınlayanlar bundan sorumlu değildir.  

Sitemizde admin seviyesine ulaştıktan sonra makale ve içerik yayınlayabilenlerin;  yayınladıkları içerik ve makalelerle ilgili fikri, etik, ahlaki ve maddi her türlü sorumluluk onu yazana aittir.

Bu sitenin alan adı (www.guncelfizik.com, blog.guncelfizik.com, guncelfizik.com ve fikretkorur.guncelfizik.com), sitede kullanılan logolar, bannerlar, fotoğraflar, resimler ve içerik oluşumu özgündür. Tasarım WordPress (açık kaynak kodlu) desteklidir. Sitemizde üçüncü şahısların yazıları ve içerikleri kullanılırken (ticari bir gayemiz olmasa da) kendilerinin yazılı izinleri alınmaktadır.

blog.guncelfizik.com ve fikretkorur.guncelfizik.com adreslerinden her türlü makale, resim, fikir, logo, banner, ve içerik alınıp ticari amaçla kullanılamaz, kullandırılamaz ve kiralanamaz. Bu şekilde kullananlar hakkında alan adına sahip olanlar her türlü yasal hakkını maddi ve manevi olarak ilgili mahkemelerde arayacaktır. Bunun dışında içeriğin eğitim amaçlı kullanımında site yöneticisi ile irtibata geçilip yazılı izni alınmalıdır.

www.guncelfizik.com ve ve fikretkorur.guncelfizik.com sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikası bu web sitesinde sadece üye olunurken toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.

1. Ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir kullanıcının kişisel bilgileri toplamamaktadır, TOPLANAMAZ. Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler [kullanıcı adınız, adınız, elektronik posta adresiniz, (şifreniz zaten görüntülenemez)] üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır. Bu politika yalnızca bu web sitesi için geçerli olmakta ancak üçüncü şahısların mülkiyetinde olan web sitelerindeki reklâm veya tanıtımlarımızda geçerli olamamaktadır.

2. Bu web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır.

3. Bilgi Toplamanın Amacı;
* Tarafınıza bilgilendirme, kutlama e-mailleri göndermek;
* Sizi elektronik posta yoluyla güncel sempozyum, konferans ve toplantılar hakkında bilgilendirmek;
* Ziyaretçilerimizin profilini belirlemek,
* İstek, talep ve şikâyetleri değerlendirmek
* Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.
4. Kullanıcılarımızın web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır. Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfalarımız “cookie” (çerez) oluşturmaz, oluşturduğu takdirde web sayfasını kapatmanızla birlikte kapanır.
5. Kişisel bilgilerinizin güvenliği için bu alan adına sahip olanlar ve yayınlayıcı firma tarafından gerekli önlemler alınmakta ve bu konuda ciddi yatırımlar yapılmaktadır. blog.guncelfizik.com ve fikretkorur.guncelfizik.com site yöneticileri bilgilerinizin üçüncü şahıslara her ne amaçla olursa olsun verilmemesini önerir.

6. Bu site sadece eğitim ve öğretim amaçlı kullanılmaktadır. Sitede verilen linklerde zaman zaman çıkabilecek reklam ve içerikten herhangi bir maddi kazanç elde edilmediği için bu sayfalardaki içerikle ilgili bir sorumluluk ta alınamaz.

7. blog.guncelfizik.com ve fikretkorur.guncelfizik.com web siteleri içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.
8. Bu Gizlilik Politikasını istediği zaman değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.
9. Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek, veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, İLETİŞİM bölümündeki telefon veya e-posta adreslerinden bize ulaşabilirsiniz. Sizin taleplerinizi karşılamak üzere gerekli adımlar atılacaktır.

www.guncelfizik.com, blog.guncelfizik.com ve fikretkorur.guncelfizik.com web siteleri ziyaret eden her bir kullanıcı bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Telif hakkı © 2021 Tüm hakları saklıdır. Güncelleme: 08.01.2021 -- İlk Yayım: 01.12.2011 - Designed by: Fikret Korur - Powered By: Wordpress - Astral Theme